Prečo sú chlapi takí posadnutí autami?

Pre chlapa je auto veľmi dôležitým prvkom, bez ktorého nedokáže prežiť. Veď skoro každý mladík si kupuje svoje auto hneď po spravení vodičského preukazu. Samozrejme, ak nemá také šťastie, že mu ho kúpia jeho rodičia. To je už potom ťažko za vodou a nemusí si naň tvrdo šetriť.

auto

Prečo je to tak?

Názory vedcov sa rôznia. Muž je lovec. Tvrdia, že keď voľakedy vlastnil koňa, dnes tohto koňa nahradilo auto. Hoci pod kapotou má tých koní viac ako samotný kôň. Každá žena (česť výnimkám) je skôr zvedavá na samotného chlapca ako na jeho auto. Ale nemôžeme predsa uraziť ich najväčšiu pýchu. Sú predsa takí hrdí na svojich tátošov. Často ich nazývajú aj svojimi láskami. A keď si nájdu frajerku tak si odfotia svoju frajerku s autom a napíšu komentár: „ Moje dve lásky“. Ktorá z nich je dôležitejšia môžeme len hádať. Určite ste už niečo také videli na sociálnych sieťach. Nemám pravdu?

staré auto

Druhý názor druhej skupiny vedcov sa snaží odporovať prvej skupine vedcov a tvrdia všetko možné, čo by mohlo vyvrátiť ich názor. Na vyjadrenie svojho názoru si nechali menší priestor ako na spochybňovanie názoru prvej skupiny vedcov, čo môže znamenať, že pravda bude asi u prvej skupiny vedcov. Alebo je pravda niekde uprostred, no určite ste už počuli ten vtip: „Vedci zistili, že ľudia veria všetkému, čo vedci zistia.“ A je už len na nás, či tomu budeme veriť alebo nie.

brouk

Každopádne na auto svojho miláčika musíte dávať obrovský pozor. Je to jeho láska a on si ju veľmi váži. Bez jeho dovolenia nemôžete sadnúť za volant jeho tátoša, pretože sa rozhnevá takým hnevom, aký svet ešte nevidel. Všetko, čo robíte s jeho autom mu musíte dopodrobna vysvetliť a zdokumentovať. Samozrejme, umyť a povysávať ho môžete aj bez dokumentácie 😀  Niektorí vaši miláčikovia vám dokonca povedia, že vysávanie a umývanie auta je predsa vaša robota a oni na ňu nemajú čas. Takže by ste ju mali vykonávať automaticky.