Nadčasová sklenená stena, ktorá Vás zaujme

Architektúra pracuje so sklom odjakživa. Starodávne nádherné vitrážové skla a výplne dnes nahrádzajú jej moderné prevedenia. Majú jednoduché, minimalistické a čisté línie. Vyjadrujú modernú dobu a pritom podobne ako v minulosti dávajú interiéru elegantný vzhľad a istú noblesu.

Sklenena stena patrí medzi takéto architektonické vychytávky.

apartment-185778_640-2

Moderný interiér, rovnako ako aj exteriér nemusí byť členený iba murovanými stenami. Existujú aj iné riešenia vo forme sklenených stien. Dokonale sa prispôsobia akémukoľvek interiéru, správne členia priestor, dajú mu dostatok svetla a pritom ponechajú intimitu priestoru. Sú nadčasové, vyrobené pomocou patentovanej technológie a zo špeciálne upraveného tvrdeného skla, ktoré spĺňa bezpečnostné a legislatívne požiadavky. V ponuke je mnoho rozmerov a prevedení. Farbu skla si môžete vybrať podľa Vašich predstáv – priesvitnú, matnú, pieskovanú, grafosklo alebo potlač. Odborníci Vám radi poradia s Vašim pôvodnym zámerom a správne ho usmernia pri celkovom prevedení.

Sklenené steny Vás zaujmú čistou líniou sklenenej plochy, aj preto je výber doplnkov dôležitý. V ponuke sú pevné, bezpečné, ale zároveň dizajnovo vyvážené úchytky, madlá, rámy ainé užitočné maličkosti.

Pomocou sklenených stien dokážete vyrobiť napríklad útulný oddelený priestor pre fajčiarov. Správne zvolený dizajn zahalí pôvodný účel použitia a vytvorí architektonický doplnok interiéru. Takisto viete rozčleniť tzv. „open space“ na niekoľko jednotiek. Priestor sa opticky rozdelí a jednotliví pracovníci budú mať svoje súkromie.

glass-3137314_640

Výhodou sklenených stien je, že pôsobia odľahčene, čisto a zároveň útulne. Ich údržba je výraznejšia jednoduchšia v porovnaní s murovanými stenami a životnosť dlhšia.

Pri ich výbere a realizácii sa poraďte s odborníkmi, najmä ak ich osadíte do priestoru s podhľadmi. Presné zameranie a montáž sú dôležité.

Vyskúšajte netradičné a moderné prevedenie stien. Presvedčí Vás.