Kde dovolenkovať?

Už koncom roka cestovné kancelárie vydávajú svoje katalógy na novú budúcoročnú letnú sezónu,. Lákajú nás zľavami. Čoraz viac ľudí túto formu výberu v predstihu víta. Je vtedy najlepší výber, mnohokrát aj výborné zľavy a hlavne už tému dovolenka môžeme vypustiť už z hlavy a venovať sa vianočným prípravám.
Pri listovaní v katalógoch máme možnosť vidieť nádherné fotografie hotelov, miest, ktoré chceme navštíviť. Je tam aj uvedený podrobný popis, Pozorne si ho prečítajme. Všetko čo je uvedené v katalógu má byť aj na mieste Vášho pobytu. Všímajte si aj možnosti dopravy.

obloha

· Individuálna
· Autobusová
· Letecká
Individuálna doprava znamená, že pôjdeme vlastným autom alebo vlakom, ktorý si ale vybavíme a zaplatíme samy.
Takto môžeme cestovať do:
Maďarska
Chorvátska
Talianska
Čiernej Hory
Slovinska
Grécka
Toto ponúkajú cestovné kancelárie – miest je ale podstatne viac.
Autobusom môžete navštíviť : Bulharsko, Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Albánsko

mrakodrap

Všímajte si prosím trasy autobusov. Odkiaľ odchádza, kadiaľ ide. Či ide priamo na letovisko, alebo zbiera ľudí po celej republike. Aby ste potom neboli sklamaní a prekvapení, že cestujete päť hodín a ešte ste Slovensko neopustili.
Čoraz viac máme v ponuke aj zájazdov leteckých : do Bulharska, Grécka, Talianska, Španielska, na Cyprus, do Portugalska, Egypta, Tuniska, Maroka, Ománu a do mnohých iných destinácií.

plát

Tu opäť sledujme odkiaľ sa odlieta. Nie všetky dovolenkové destinácie sa odlietajú zo všetkých našich letísk Zo Sliača a z Popradu sa lieta hlavne do Bulharska. Z Košíc je výber väčší: Bulharsko, Kalábria, Sicília, Turecko, Egypt, Tunisko, Grécko, Španielsko- každý rok sa to mení a pribúdajú nové destinácie. Najväčší výber je z Bratislavy, Najdlhšia letecká sezóna je tiež z Bratislavy, V máji či v druhej polovici septembra už z iných našich letísk sa ani nelieta na dovolenky, Je to veľká škoda.