Symboly krásy


Kto je pre vás skutočným symbolom krásy? Je to niekto, koho poznáte a koho reálne stretávate? Alebo si myslíte, že symbol krásy musí byť automaticky niekto známy, nejaká celebrita, ktorú zdiaľky obdivujete a hovoríte si, že by ste dali čokoľvek za to, aby ste vyzerali viac ako ona? Je jasné, že niektoré veci, ako je napríklad práve výzor, človek nemôže ovplyvniť. To však neznamená, že by ste si nemohli dať za vzor nejakú zahraničnú celebritu. Ktoré ženy sú podľa vás tie najkrajšie?
 dívka s úsměvem
Každý z nás má možno iný vkus, no napriek tomu sa zhodneme na tom, že niektoré ženy sú jednoducho krásne, nech sa deje čokoľvek.
 
Angelina Jolie
 
Pre mnohých je práve ona symbolom krásy. Či už vďaka jej plným perám alebo jej tajomným očiam. Je to práve Angelina, ktorá hrá vo filmoch sexi krásku, po ktorej túži každý jeden chlap. Tak čo, pokladáte sa za výnimku? Alebo ani nie? Pre chlapov je asi táto otázka úplne bezpredmetná, nemáme pravdu?
 
Jennifer Anistone
 
Úplný opak Angliny Jolie je práve Jennifer, ktorá je nielen krásna, ale vyžaruje z nej energia, ktorú Angelina nemá. Je krásna, má úžasné telo, ale zároveň je sympatická a budí dojem, že sa zase až tak príliš nerieši. Napriek tomu je pokladaná za jednu z najkrajších žien na celom svete.
oči děvčete 
Megan Fox
 
Podobný typ, ako Angelina Jolie. Je to žena, ktorú obdivujú všetci navôkol hlavne preto, že je priam odzbrojujúco krásna. Oči, telo, to všetko hovorí samo za seba. Väčšina chlapov by chcelo mať pri sebe práve túto ženu.
 
Emma Watson
 
Britka, ktorá je známa nielen ako Hermiona Grangerová. Okrem iného vyzerá naozaj neuveriteľne dobre. Prečo to tak je? Pretože práve dievčenská a nevinná krása je niečo, čo nás baví a čo väčšinu z nás priťahuje. Táto hviezda je však okrem toho aj neuveriteľne inteligentná a zaoberá sa ženskými právami. Čo viac by sme mohli chcieť?