Marketingové nástroje, ktoré pomôžu zvýšiť vaše povedomie na Instagrame v roku 2019

1. SocialCaptain
Ak chcete prilákať sledovateľov na Instagram, často musíte najprv dať, až potom prijať. Komentovanie obsahu však môže byť časovo veľmi náročné. To je miesto, kde prichádza automatizovaný nástroj SocialCaptain. Integruje sa s inými profilmi Instagramu, takže nemusíte robiť všetko ručne.
Prostredníctvom použitia umelej inteligencie je SocialCaptain schopný nájsť a zacieliť skutočných používateľov, ktorí zodpovedajú vašej cieľovej skupine. Ak sa však spoliehate 100% na automatizáciu, váš prístup možno považovať za spam a nie autentický. Využite automatizáciu, ale nespoliehajte sa na ňu na 100 percent.

instragram

2. Hootsuite
Hootsuite je nástroj na plánovanie – je to jeden z pôvodných nástrojov na plánovanie a správu sociálnych médií a je kompatibilný s väčšinou sociálnych sietí. Svoje účty Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn , Twitter a Pinterest môžete spravovať prostredníctvom jediného panela.
Hootsuite teraz umožňuje publikovať obsah priamo na Instagram, čo je niečo, čo v minulosti chýbalo. Tento nástroj vám umožňuje vopred naplánovať obsah na všetkých sociálnych mediálnych kanáloch.

3. Hashtracking
Ak chcete uspieť na Instagrame, musíte venovať veľkú pozornosť analytickým údajom a Hashtracking je ľahko použiteľný nástroj, ktorý pomáha sledovať váš pokrok, analyzovať výkonnosť, vylepšovať obsah, rozširovať vaše sledovanie a rozvíjať efektívnejšie kampane.
Všimli ste si niekedy, že niektoré z najúspešnejších značiek na Instagrame sa držia veľmi obmedzenej farebnej schémy? Je to trend, ktorý sa stáva efektívnejším, pretože funguje. Hashtracking má zabudovanú funkciu, ktorú volá ColorTracking. To vám umožní organizovať výsledky založené na farbách nachádzajúcich sa vo vašom obsahu.

notebook

4. Over
Over bol vyvinutý pre Instagramové príbehy. Príbehy vám umožňujú skutočne ovládať pozornosť diváka. Nástroj  môžete použiť na úpravu obrázkov, pridanie textu a zvýšenie obsahu pomocou rôznych filtrov. Over má tiež veľkú knižnicu obrázkov a na výber profesionálne navrhnuté vizuálne šablóny.