XiaoMi Mi7.


Poďme si tento smartphone predstaviť A to pekné od začiatku pretože tento XiaoMi  nám ponúka viac ako ostatné smartfóny.
 
>         Bude sa jednať o 6 palcový Full HD displej s pomerom strán 18:9 . Čiže hneď budeme vedieť že pôjde o veľký displej s ostrým zobrazovaním. Samozrejme že nebude chýbať ani super Amolet ktorý dodá displej je ešte lepší uhol ako predchádzajúcich modeloch. A na tomto smartfóne nebude chýbať ani čítačka odtlačkov prstov ktorá je rýchla a presná. Taký sa k tomuto smartfónu pridáva aj funkcia senzor okolitého svetla a snímač blízkosti.
mobil na deskách 
Ak hľadáte  dobrý kvalitný fotoaparát ste na správnom mieste. Pretože obsahuje 2 duálne fotoaparáty s rozlíšením 16 megapixelov s funkciami ako sú autofokus ,detekcia tváre, HDR, Režim Burst, či Panoráma. Tento výkonný smartfón má pod kapotou systémový čip Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 a procesor Octe-jadro, 2800 MHz , a určite  musíme spomenúť aj grafický procesor Adreno 630 ktorí sa starajú celkový výkon čiže vám smartfón pofrči bez akýchkoľvek problémov. Taktiež sa o to postará aj  operačná pamäť RAM ktorá je 6 Gigová.
 
>         No takýto smartphone musí mať aj výkonnou batériou. Tá obsahuje 3350 mHa a tiež podporuje  bezdrôtové rýchle nabíjane vďaka ktorej budete mať smartfón nabitý za necelú polhodinu. Tento smartfón budete nabíjať konektorom typu Usb-c ktorý sa taktiež postará o rýchle nabíjanie. Avšak musím spomenúť že batéria nie je vymeniteľná a Dá sa vymeniť len v autorizovaných  servisoch.
 
Čo sa ale týka pripojenie slúchadiel  do smartfónu to ostáva stále po starom. Teda obsahuje 3,5 milimetrový Jack na pripojenie slúchadiel  do konektoru. Tento smartphone podporuje aj ďalšie funkcie ako sú napríklad  NFC, VoIP, Tethering, synchronizácia počítača, synchronizácia OTA A mnohé ďalšie ktoré stoja určite za vyskúšanie.
 obchodování po telefonu
>         Na záver Však musím podotknúť že zatiaľ nebola uvedená celková pamäť tohto zariadenia A nebola uvedená ani cena. No podľa môjho názoru sa cena môže pohybovať okolo 400 eur A cena môže byť aj vyššia keďže sa jedná o smartfón vyššej strednej triedy.