Rozmaznávajte vašu pleť so sérom od Shemen amour

Ako sa staráte o svoju pleť? Niekto odpovie, že dodržiava pitný režim a vyradil z neho alkohol alebo sladené nápoje. Ďalšia osoba dodá, že má vhodnú stravu a vyhýba sa fajčeniu, lebo spôsobuje vrásky. Je toto naozaj všetko, čo naša pokožka potrebuje? Naša pleť je počas prvých rokov nášho života pružná, elastická a svieža. Aj počas tínedžerského veku, vtedy je možné, že sa na tvári objaví akné, čo mladým ľuďom vie poriadne skomplikovať život.
V tom veku mladým stačí krém na tvár, prípadne mastičky od lekára, v lete ochranný faktor a prípravky, ktoré sľubujú zázračné odstránenie prípravkov.

kozmetika na tvár

Od druhej dekády nášho života by sme sa mali oboznámiť s ďalšími novými produktami, ktoré by sme mali nasadiť do našej rutiny starostlivosti o pleť. Ku krémom sa začíname pozerať za čistiacimi prípravkami – tonermi, mliekami, odličovacími vodami. Make-up sa stáva náš najlepší priateľ z iných dôvodov, ako v puberte a potrebujeme ho nejak efektívne odstrániť. Po čistiacej fáze si začíname uvedomovať, že len hydratovaná pleť vyzerá najlepšie.
Začíname sa viac zaujímať o obsah našich produktov, pozeráme sa čím ďalej tým viac po špecifických účinkoch – hľadáme masku na zmatnenie pokožky, krém s extraktom z aloe vera či iné konkrétne želania.

bylinkové thajské sérum

Neskôr príde fáza, kedy nám to nestačí. Chceme čo najlepšie výsledky a vieme, že musíme rozmýšľať a hľadať. Na scéne sa objavia elixíry, séra…
Ak chcete aj vy dopriať svojej pleti maximum, chcete aby bola hydratovaná v najväčšej miere. Mohli ste odskúšať veľa produktov, viac než hociktorá vaša kamarátka a ocenili by ste aj efekt proti vráskam, na výslnie sa dostalo serum na tvar https://www.amourdeadsea.sk. Kvalitné sérum od Shemen Amour ponúka mnoho výhod.
Na výber je hyalurónové, liftingové a proti vráskam. Jeho formula je plná prírodných olejov, minerálov, vitamínov a exkluzívnych zložiek – kaviár, zlato, kolagén… Účinne zabojuje proti pigmentovým škvrnám, dodáva pleti mladistvý vzhľad a iskru, poskytuje ochranu. Vyberte si to svoje a cíťte sa luxusne.