Pridať svetlo do domova


Čo by ste povedali na týždňovú dovolenku z práce, a dať sa do malej renovácie vašej domácnosti? Verte mi že sa budete cítiť ako v novom, keď pridáte do svojho domova trocha života a farby.

dekorace
 
V prvom rade si vyhľadajte typ a vkus domácnosti, ktorý sa vám najviac pozdáva a vytvorte si tak vlastný ideál útulného domova. Pripravte si zoznam čo všetko potrebujete zohnať, a čo by ste si radi kúpili.
 
V druhom radeje dôležité aby ste si vytriedili svoje veci, či už tie ktoré vôbec nepoužívate, alebo tie  ktoré sú na dennom poriadku. Keď sa pustíte do práce, všetko si pekne schovajte do škatúľ tak, aby ste po dokončení všetko našli na jednom mieste, a hlavne nepoškodené.
 
V tretom radesa prezlečte do pracovného oblečenia, a hurá do toho. Ak je treba, tak steny najskôr umyte a obrúste, až potom natrite bielou farbou. Ak si predstavujete inú farbu, pokojne ju na druhý deň naneste na tú čisto bielu, nová farba tak viac vynikne. Taktiež sú v súčasnosti IN tapety a rôzne vzory. Hlavne si vopred dobre premyslite načo sa chcete doma pozerať, a ako sa chcete cítiť, pozor aby nevznikol cirkus. Všetko hlavne s mierou. Na steny domova sú najlepšie svetlé a pastelové farby, ktoré doslova oživia váš domov. Ako posledné je na rade nábytok, a bytové doplnky. Taktiež dbajte na ich farby a vzory.

malba
 
Dojem jednoduchosti a poriadku dosiahnete tými správnymi farbami, a doplnkami. Nezabúdajte že každodenné upratovanie je taktiež na svojom mieste. Domov je naše jediné miesto, v ktorom sme všetci pokope. Preto by sme si mali svoj domov vážiť, a starať sa oň najviac ako vieme. Každý nemá to šťastie, preto buďme vďačný za strechu nad hlavou. S rekonštrukciou to nemusíte preháňať, hlavne aby ste mali všetky potrebné veci na svojom mieste, a aby mal každý člen rodiny svoje malé a útulné kráľovstvo, za ktoré by dal aj ruku do ohňa.