Osvetlenie na terasu

Milujem svoj domov. Fakticky, že áno. Ale niekedy by som sa najradšej zbalila a ušla veľmi ďaleko a nikdy sa už nevrátila. Myslím, že to je typické pre väčšinu matiek, ktoré majú viac ako jedno dieťa a robotu, ktorá ich totálne vyšťavuje. Vtedy fakt nemám náladu ísť ani domov, pretože veľmi dobre viem, že ma čaká kontrolovanie domácich úloh, varenie a iné veci, ktoré jednoducho k mamine patria. Môj manžel na to, samozrejme, nemá čas, pretože väčšinou zaspí ešte skôr, ako sa ja vôbec vrátim domov. Ale to predsa nie je nič hrozné.

reflektor

Jediné, čo ma skutočne irituje je, že potrebujem čas pre seba. Keď sme sa sťahovali do domu, manžel nám urobil prekrásnu terasu. Snívala som o tom, ako na nej budem sedávať, ako budem pozerať na mesiac a ráno piť kávu, pozerať na nášho psa a mazna sa s našou mačkou. No, k sedeniu na terase sme sa proste ešte nedostali. A nie preto, že by sme nemali čas. Hlavne preto, lebo to jednoducho nemáme správne osvetlené. Môjmu mužovi to pripomínam asi každý jeden týždeň. Stále mi povie, že niečo nájde, no ako chlapi zvyknú, vždy sa na mňa vykašle.

Tak som sa rozhodla, že vezmem iniciatívu do vlastných rúk, lebo pri tom, koľko času môj muž má a koľko má toho na hlave sa k tomu určite nikdy nedopracuje. Nevedela som si však ani len predstaviť, čo by sme si tak mohli dať vonku. Ideálne by však bolo, keby to ladilo s osvetlením, ktoré máme doma.

led světélko

Keď som bola u kamarátky, videla som u nej vonku a aj vnútri v tmavých rohoch osvetlenie, ktoré ma naozaj veľmi zaujalo. Bol to led reflektor a ja som v tej chvíli vedela, že presne toto moja terasa a aj môj dvor potrebuje. Konečne si budem môcť dať večer pohár vína. Budem vidieť na všetko dookola a nebudem sa môcť stresovať, že skočím na chvost našej mačke alebo psovi. Je to niečo, čo dobre vyzerá, ale navyše má aj praktické využitie, čo je tá najlepšia kombinácia, akú si len môžete priať.