Na sex privátoch sa vyžaduje slušné správanie.

Muži vyhľadávajúci sexuálne potešenie za finančnú odmenu v súčasnosti nachádzajú tieto služby na miestach, ktoré označujeme ako sex priváty. Ženy ponúkajú tieto služby vo svojich súkromných príbytkoch, čo sú vo väčšine prípadov byty v panelákoch alebo rodinné domy. Takéto služby prinášajú klientom aj dievčatám na sex privátoch množstvo výhod, ktoré tieto služby dnes vyhľadáva čoraz viac klientov.

žena

Aj keď sú tieto služby už rozšírené takmer po celom Slovensku a množstvo mužov sex priváty aj pravidelne využíva, stále je skupina mužov, ktorí váhajú s návštevou. Ich najväčším problémom je skutočnosť, že nevedia ako sa na týchto miestach majú správať, alebo či nebudú príliš na očiach verejnosti. Keďže asi najväčšou výhodou sex privátov je diskrétnosť ponúkaných služieb, tak podobné obavy nie sú vôbec oprávnené. Stačí už len vedieť ako sa treba na týchto miestach správať, hlavne keď ide o prvú návštevu.

Ak by ste sa pýtali mužov, ktorí už majú so sex privátmi nejaké skúsenosti, tak každý bude asi radiť niečo iné. No podstatné je, že ak sa už rozhodnete pre takúto návštevu, tak sa správajte úplne spontánne a samozrejme, že aj slušne. Ak pri telefonickej objednávke uvediete vašej dáme, že ide vašu prvú návštevu, tak tá vás bude veľmi podrobne navigovať, aby stretnutie dopadlo čo najlepšie pre obe strany.

žena

Najväčší problém majú muži so skutočnosťou, že ich slečna bude v skutočnosti vyzerať ináč ako na fotografiách. Proste, že naživo to bude oveľa horšie. V takomto prípade sa treba na dverách rovno otočiť a s ospravedlnením odísť. Najlepšie bude, ak aj uvediete dôvod svojej nespokojnosti. Daná dáma sa určite neurazí a vy si ušetríte peniaze a nepríjemné pocity z takéhoto stretnutia. A následne si možno táto slečna zmení svoje fotografie na svojom profile za reálnejšie a vy tak pomôžete ostatným mužom a v neposlednom rade aj tejto slečne.