Uctievanie sexuality v tantre

Tantra je cesta k správnemu spoznaniu sexuálnej energie, k pochopeniu významu našich erotogénnych zón a sily dotyku, ktorá lieči nielen telo ale aj dušu, odstraňuje bloky v mysli, uvoľňuje a relaxuje celý organizmus. Princíp tanry a všeobecne tantrických masáží je v hinduizme, starodávnom učení, ktoré malo za cieľ rozvíjať nielen fyzickú, psychickú, ale aj telesnú stránku človeka.

vnímanie sexuality v tantre

Tantrická masáž, aj vrátane ponuky programov tantra je zmyselná, plná hravej a podmanivej sexuálnej energie a zároveň aj silná v schopnosti uzdravovať a liečiť. Je to výnimočná forma terapie, ktorá pomocou špeciálnych masáží erotogénnych zón, aj vrátane intímnych partií upokojuje, uvoľňuje, prináša pocit vzrušenia, relaxácie a uzdravenia. Tantra je o dokonalosti mužského a ženského princípu, o jeho vzájomnom dopĺňaní sa a o jeho neskutočnej sile. Ponúkané tantra masáže sa poskytujú v nádherných, elegantných a čistých masážnych zónach v prítomnosti skúsenej, príťažlivej a empatickej tantra lady, ktorú si máte možnosť vybrať spolu aj so zvoleným programom tantra masáží. Základom takejto masáže je vzájomné porozumenie, naladenie sa na rovnaké vnímanie a uvoľnenie a preto sa rituál začína indickým pozdravom namaste, ktorým si ľudia vzdávajú úctu.

sila ženského princípu v tantre

Po voňavom kúpeli alebo zmyselnej sprche Vás čaká nepoznaný svet masáže plnej dotykov rúk, ale aj celého tela zvodnej masérky, ktorý Vám poskytne blaženosť, uvoľnenie, nabije Vás energiou a prinesie Vám nové spoznanie a relax. Tantra Vám dodá novú energiu, naučí Vás spoznať nové vnímanie dotyku a vďaka nej pocítite novú formu svojej sexuality, ktorú stačí správne rozvíjať a používať aj v každodennom svete a živote. Tantra masáže si môžete vychutnať aj ako úplný začiatočník a rovnako ako aj skúsený zákazník. Venujte si čas, doprajte si uvoľnenie a získajte nový pohľad na silu tantra masáže.