Bláznivé farby v kuchyni


Rozmýšľali ste akú farbu zvolíte do svojej kuchyne, no nemali ste inšpiráciu ? Poradíme Vám akú farbu si zvoliť do svojej kuchyne. Nechajte sa inšpirovať bláznivými tmavými ale aj bledými farbami ktoré zmenia kuchyňu na nepoznanie.
 Farby v kuchyni musia naznačiť že pôjde o kuchyňu páni alebo panie domu. To znamená že aj samotná farba musí hovoriť  o tom že kráľom vo svojej kuchyni ste práve vy. Existuje však mnoho farieb ktoré by ste v kuchyni mohli použiť no pri finálnom vzhľade nie ste spokojný a najradšej by ste to pretreli inou farbou. Ale pri tom by ste stratili množstvo času a to by ste asi nechceli.

kuchyně

Každá farba& má však svoju jedinečnosť a predstavuje kúsok z vás. Môžete ich skombinovať akokoľvek, hlavne sa Vám to musí páčiť. Už nebudem toľko napínať a poďme sa pozrieť ktoré farby môžete jednotlivo použiť alebo ich skombinovať aby ste mali peknú útulnú kuchyňu v ktorej sa budete cítiť príjemne.

·         Prvou ale veľmi netradičnou kombináciou je biela, tmavo zelena a bledo zelená. Táto kombinácia Vás dostáva do pocitu ako keby ste raňajkovali niekde na lúke, v slnečnom, bez oblačnom dni. A aby ste sa tak cítili môžete svoj interiér kuchyne doladiť aj kvetinami ktoré dodajú tú pravú atmosféru.
 
>         Ak chcete aby bola Vaša kuchyňa ešte zaujímavejšia môžete ju dát do ružovej farby ktorú skombinujete do klasickej bledej a interiér doladíte čiernou farbou. Takto Vám vznikne veľmi zaujímavý spôsob ktorý musíte vyskúšať.

kuchyň
 
»          Poznáte film 52 odtieňov šedej ? Aj pri tejto farbe sa môžete inšpirovať a priviesť ju do šedého štýlu ktorú ste ešte nikde nevideli. Mimochodom šedá farba bude hitom tohto leta  vy sa môžete inšpirovať oveľa skôr.
 
§  V Amerike momentálne dominuje čierna farba zo sýtejším osvetlením. Táto kombinácia dodá Vašej kuchyni dokonalú harmóniu svetla s čiernou farbou.
 
v  Pokiaľ máte radi vodu , pláž , more môžete sa inšpirovať bledou farbou ktoré budú v spoločnou harmóniou aj s Vaším interiérom. A doladíte do modrej, budete mať množstvo svetla , a útulnú kuchyni v ktorej budete radi variť svoje špeialitky.