Využitie IBC kontajnerov

IBC kontajnery slúžia na uskladnenie rôznych druhov kvapalín, ako aj na ich následné premiestnenie na vhodné miesto. Vyznačujú sa rôznymi štandardnými rozmermi s náležitým objemom. Pri ich obstarávaní je vhodné myslieť na miesto ich uskladnenia a zvážiť, či sa na dané miesto vzhľadom na ich rozmery dostanú. IBC kontajnery pozostávajú z vnútornej nádoby a vonkajšieho obalu. Vnútorná nádoba sa môže používať opakovane po jej dôkladnom vyčistení chemickým prípravkom a prepláchnutí horúcou vodou. V takomto prípade zaplatíte za IBC kontajner podstatne menej. Pre použitie IBC kontajnera v potravinárskom alebo farmaceutickom priemysle sa odporúča použitie novej vnútornej nádoby a nového produktu z dôvodu zaistenia stopercentnej sterility. IBC kontajnery majú okrem týchto typov priemyslu značné využitie aj v chemickom priemysle.

biely IBC kontajner

IBC kontajnery pozostávajú z ventila, ktorý zaisťuje dávkovanie danej kvapaliny v presnom objeme. IBC kontajnery výborne poslúžia na skladovanie pitnej vody, džúsov, či iných nápojov ako aj nafty a v mnohých prípadoch aj iných chemických kvapalín, ktoré si vyžadujú náležitú bezpečnosť pri ich používaní a pri práci s nimi.

U nás si môžete objednať vhodný IBC kontajner, ktorý vám dovezieme v priebehu niekoľkých pracovných dní. IBC kontajnery sú recyklovateľné, ich jednotlivé časti sú vymeniteľné, sú dostatočne pevné, stohovateľné a vhodné na uskladnenie kvapalín. Dovážajú sa na palete z dreva, plastu, kovu alebo kombinácie týchto materiálov.

čierny IBC kontajner

Ak chcete mať istotu, že vnútro IBC kontajnera je stopercentne čisté a nezostali tam zvyšky po predchádzajúcej tekutine, uprednostnite objednanie nového IBC kontajnera. Na našej internetovej stránke nájdete tisíc litrové IBC kontajnery za prijateľné ceny. Nájdete tam fotografie ponúkaných produktov s popisom, kde sú uvedené podrobné informácie o daných produktoch. Objednajte si IBC kontajner na pár klikov a o pár dní ho máte na požadovanej adrese. IBC kontajnery dodávame v bielej aj čiernej farbe.