Veď fotky sa dnes dajú vyvolať tak jednoducho!

Skúste si dať občas takú rekapituláciu, retrospektívu a prezrite si fotky vo svojom mobile a v počítači. Pokojne aj tie staršie, až sa k ním vôbec cez toľko uložených snímok dostanete. Určite medzi nimi nájdete také, ktoré si zaslúžia extra pozornosť a o aké by ste v žiadnom prípade nechceli prísť.

Tiež to tak občas spravím a niekedy som aj milo prekvapený, čo tam vlastne nájdem. Pri daných fotkách sa mi okamžite vybavia určité spomienky na konkrétne obdobie. A priznám sa, že niektoré zas len tak rýchlo prebehnem, nie sú ničím extra, ale vymazať ich z nejakého dôvodu nechcem. Rozhodne by som si však niektoré z tých dobrých a pamätných dal aj vyvolať, navyše ak je dnes vyvolanie fotiek lacno za výhodnú cenu a navyše také praktické!

fotky, fotografi

Praktické a komfortné v tom, že ich nemusím presúvať na flash disk, SD kartu, prípadne iné prenosné úložisko a ísť s nimi do nejakého fotoštúdia v meste, ale celý proces môžem vybaviť oveľa jednoduchšie. Vyberiem si tieto najlepšie snímky (obrázkové súbory) a nahrám ich do online systému fotografického štúdia, kde sa potom budú zaoberať ich vyvolaním na mieru.

  • Teda v rozmeroch a vo formáte, ktoré si pri nahrávaní týchto fotiek do systému zadám.

Nemusím sa nikam chystať, nemusím nič presúvať na úložný disk, pokojne aj teraz z konkrétneho miesta môžem uploadovať vybrané obrázkové súbory, zadať želané parametre a následne len počkať, kým mi prídu už o pár dní vyvolané.

fotky, obrázky

Je to také jednoduché, ako si vytvoriť v eshope objednávku. Možno s tým rozdielom, že za vytlačené fotky nezaplatím veľa, nie je to finančne náročná investícia a v konečnom dôsledku je takáto investícia pomerne rozumná- moje najlepšie fotky budú zvečnené a konečne budú mať hodnotnú, hmatateľnú fyzickú podobu. Môžem si z nich založiť svoj vlastný fotoalbum alebo ich niekomu pri najbližšej príležitosti darovať.