Pekný zadok a dlhé nohy na počkanie? Aj to je možné, stačí si obliecť push up legínsy

Nohavice sme si my, ženy, prevzali od mužov a dnes sa ich nemienime vzdať za žiadnu cenu. Nosíme ich na každú príležitosť, pretože nám umožňujú voľnosť pohybu, správne zvolený strih dokáže s postavou doslova divy, v zime nám nemrznú nohy v tenučkých silonkách a v neposlednom rade pracovná náplň mnohých žien si praktické oblečenie doslova vyžaduje.

Eko kože je príjemná na nosenie

Pri skúšaní odevov sme niekedy málo sebakritické, respektíve ak nám šaty či iný typ oblečenia dobre nesedí, tak sa spoliehame na to, že „veď schudnem, to zamaskujem, teraz je to módne“ a podobne. Nie je to však veľmi múdre, aj to si uvedomujeme, ale keď push up leginy tie nohavice na tej modelke tak dobre vyzerali! Tu je ten kameň úrazu, čo vyzerá na dlhonohej modelke úžasne, na nás môže pôsobiť fádne, nevhodne nám to môže deformovať postavu či pridávať nejaké to kilo navyše, a to predsa žiadna z nás nechce.

Oblečenie by malo byť vyjadrením našej osobnosti, preto by sme nemali kopírovať štýly a trendy za každú cenu. Legínsy sú príkladom toho, že ide o doplnkové oblečenie, nie o základný odev, hoci mnohé dievčatá to ignorujú a legínsy nosia namiesto nohavíc. Možno by sme vedeli prižmúriť obe oči v prípade, ak ide o ženu s ukážkovou postavou, jej budú push up legíny sedieť ako uliate.

Značka BIG STAR sa venuje šitiu aj tejto súčasti šatníka, mladým ženám a dievčatám ponúka push up legínsy, ktoré majú vysoký pás, na ich ušitie sa používajú elastické materiály, mimoriadne priliehavé k telu, v moderných farbách, pastelových, ale aj metalických, takisto ušité z eko kože, ktoré sú mimoriadne sexi. Strihy majú za úlohu pozdvihnúť pozadie ženy, vyformovať ho do oblých tvarov a zvýrazniť aj štíhle nohy, na to výrobca využíva vonkajšie prešívanie švov a polohu vreciek, ktoré našíva trocha vyššie ako tradične, čím dosiahne spomínaný push efekt.

Športovanie vás bude baviť

Tmavá farba a dobre zvolený strih tvoria základ pekne zladeného outfitu, ktorý poteší každé oko, no v prvom rade musí byť spokojná ich nositeľka. Legínsy by tak mali byť voľbou pre ženy, ktoré si ich môžu dovoliť, v opačnom prípade si k nim treba doladiť tuniku, dlhšiu košeľu či sveter, ktoré zakryjú nepekné partie tela. Budete tak oblečená podľa svojho štýlu, ale vkusne.