Slnečné pobrežie


Najmilovanejšou časťou  Slovákov v Bulharsku je rozhodne Slnečné pobrežie a Primorsko.

Tisícky našich turistov opakovane tieto oblasti navštevujú a sršia spokojnosťou. Služby v Bulharsku lepšia kvalitu, pribúdajú luxusné rezorty s vynikajúcimi  službami.

Primorsko má 2 pláže. Úplne rozdielne. Kto tam bol vie o čom píšem. Je tam severná a južná časť. Obe pekné a navštevované.

Slnečné pobrežie má ale nádhernú, širokú a hádam nikde nekončiacu pláž. More je príjemné, vstup do mora pozvoľný a dno piesčité. Milujem tento typ pláži-  https://www.bricom.sk/slnecne-pobrezie/

sluneční pobřeží


Sú aj dobre vybavené. Lehátok a slnečníkov je tu dostatok. Cena za ich prenájom je ale na bulharské pomery pomerne drzo vysoká. Sú tu ale aj časti pláže, kde si nepotrebujete zaplatiť slnečník a môžete mať svoj.

Pláže sú vybavené sprchami, toaletami. Nad našou bezpečnosťou tam bdejú plavčíci- krásni, tmaví, urastení. Ráno vyvesia vždy vlajku, ktorou označia stav kúpania sa. Biela je najbezpečnejšia. Čierna velí zákaz kúpania sa.

Ceny kávy, piva, minerálky sú veľmi príjemné. Ceny jedál tiež. Ale ako všade- aj tu platí, že čím ďalej od mora, tým je cena pokrmov a pitia lacnejšia.


Slnečné pobrežie-„Sončev brjag“- je nielen časť bulharského pobrežia ale aj názov koňaku. Celkom chutného a lacnejšieho ako Pliska. Dajte si večer za pohárik pred jedlom. Ochutnajte bulharské špeciality- šaláty a ryby. Po jedle si dajte bulharské vínko. Milo prekvapí sýtosťou farby a chute.

Slovania- poďme k Slovanom. Slováci- poďme na dovolenku k Bulharom. Prečo ?


  • Nádherné teplé more

  • Krásna piesčitá pláž

  • Výborná kuchyňa

  • Krásne ubytovacie zariadenia –od apartmánov po TOP hotely

  • Fantastickí ľudia

  • Žiadna jazyková bariéra

pobřeží

Bola som v Bulharsku mnohokrát a vždy sa teším na návrat. Prirástlo mi Bulharsko k srdcu a more osoží môjmu zdraviu. Nikdy mi tu veru nič nechýba. Slnečné pobrežie si zamilujete veru aj vy. Vyskúšajte jeho pohostinnosť a neoľutujete veru.

Ohodnoťte příspěvek