IBC kontajnery rôznych rozmerov, aj skladacie

Ponúkame IBC kontajnery rôznych rozmerov so širokým využitím. Dajú sa využiť v potravinárskom, nápojovom, chemickom i automobilovom priemysle a tiež v poľnohospodárstve. Sú tiež použiteľné v kozmetickom a farmaceutickom priemysle, priemyselnej výrobe a maloobchodnom predaji. Môžu sa používať aj v domácnostiach na uskladňovanie dažďovej vody. Majú nízku hmotnosť a štandardné rozmery, vďaka čomu sú praktické a nákladovo efektívne. Môžete si vybrať z nasledujúcich objemových rozmerov IBC kontajnera: 250 l, 1000 l, 1060 l, 1079 l, 1135, 1192 l. Sú vhodné na cestnú, koľajnicovú aj námornú prepravu (v závislosti od stupňa zaťaženia). Na prepravu kvapalín obsahujú systém bag-in-box, ktorý je opakovane použiteľný a recyklovateľný.

IBC kontajner

K dispozícii máme tiež skladacie IBC COMBOLIFE. Tieto kontajnery poskytujú stopercentnú bezpečnosť a optimálnu hygienu pre celý v nich uskladnený obsah. Disponujú jedinečným pomerom veľkosti pri zložení, vďaka čomu sa dosahuje maximálna úspora nákladov na spiatočnú cestu. V spoločnosti Schoeller Allibert cítime zodpovednosť voči životnému prostrediu a v rámci možností sa snažíme maximálne prispievať k rozvoju udržateľnosti.

Recyklácia

Naše skladacie IBC kontajnery majú nižší dopad na životné prostredie oproti jednosmerným alebo pevným IBC alternatívam. K našej vízii patrí tvorba bezodpadových, klimaticky zodpovedných a plne obehových obalov. Túto ideu dostávame do praxe už pri dizajnovaní výrobkov – navrhujeme ich s cieľom optimalizovať ich životnosť a produkujeme stopercentne recyklovateľné obaly. Takisto popri tom preverujeme náš výrobný proces. Kontajnery neponúkame len na predaj, ale sú dostupné aj na dlhodobý prenájom. Preto, ak máte záujem vyskúšať moderný spôsob udržateľnej logistiky a objaviť výhody plastových IBC kontajnerov, neváhajte sa na nás obrátiť.