Hľadáte ten najlepší matrac pre Vás?

Túžite aj Vy po kvalitnom spánku, pohodlnej posteli a pohodlnom matraci do ktorého sa zľahka zaboríte a kvalitne si oddýchnete.

Určite áno a naša ponuka najlepšie matrace Vám v tom napomôže, získate vďaka nej komplexnú informáciu o ponuke kvalitných ortopedických matracov z výhradne prírodných surovín.

bed-3700115_640

Pri výbere správneho matraca Vám pomôžu aj odborníci, ktorí sú pravidelne školení a ktorí Vám poradia základné faktory, ktoré sú rozhodujúce pri výbere najlepšieho matraca.

Napríklad Váš životný štýl, či ste skôr aktívny typ alebo máte celodennú prácu v kancelárii – aj toto ovplyvňuje výber Vášho najlepšieho matraca. Každý matrac má svoju tvrdosť, v ponuke nájdete štandardné tvrdosti s označením H1, čo je najmäkší matrac až po označenie H5, čo je najtvrdší matrac, vhodný pre osoby s vyššou hmotnosťou a ľudí, ktorí spávajú na boku.

Pre aktívnych športovcov sú vhodné tvrdosti matracov H3 až H4, pre ľudí, ktorí veľa sedia a pracujú za stolom sú vhodnejšie mäkšie varianty s označením H2 až H4, prípadne matrace s kombinovanou zónovou tvrdosťou v oblasti ramien a kolien. Tento typ matracov je vhodný aj pre ľudí s bolesťami chrbta alebo končatín, zónové zmäkčenie im poskytne dokonalú úľavu a relax.

Možno si to ani neuvedomíte, ale aj poloha v spánku určuje výber matraca, napríklad, kto rád spáva v mimoriadne zdravej polohe na chrbte by si mal zvoliť matrac s tvrdosťou v intervale H3-H5, takýto matrac Vám poskytne pevnú oporu na Vašu chrbticu a prinesie očakávanú úľavu.

bed-5054985_640

Ponúkané matrace majú až takmer 10 ročnú záruku a ich výber si môžete vyskúšať aj priamo v predajni a vybrať si skutočne ten Váš najlepší matrac aj vrátane výberu poťahu, ktorý je takisto v ponuke v bio kvalite, s protialergickou úpravou a ľahkým udržiavaním.

Široká ponuka pružinových alebo sendvičových matracov Vám prinesie inšpiráciu a výber Vám uľahčia školení odborníci.